Семінар та онлайн-трансляція "Лекторію", 27 березня 2019 року в м. Київ

Семінар та онлайн-трансляція "Лекторію", 27 березня 2019 року в м. Київ 07.03.2019

«ЛЕКТОРІЙ» 27 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22 , ПАТ «Київпроект»

Позапланові документальні перевірки та перевірки Державної служби України з питань праці: як належно підготуватися і захистити інтереси підприємства

В ПРОГРАМІ «ЛЕКТОРІЮ»:

·         Позапланові документальні перевірки з питань дотримання податкового законодавства.

Рибачковський К.E., адвокат, керуючий партнер Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ»

o    Позапланові податкові перевірки на підставі рішень суду: існуюча небезпека для кожного підприємства та рекомендації щодо ефективного захисту (як до, так і після проведення такої перевірки).

o    Визнання позапланових перевірок незаконними – найкращий спосіб захисту від їх наслідків. Рекомендації адвоката по алгоритму дій підприємства у випадку призначення податкової перевірки.

o    Аналіз ризиків, що виникають при недопуску податківців до проведення документальних перевірок на підприємстві. Способи ефективного захисту від можливих санкцій податківців при недопущенні їх до документальної перевірки.

o    Коментар останньої судової практики щодо визнання документальних перевірок незаконними.

·         Як використовувати програмне забезпечення для автоматизації бізнесу для декількох суб’єктів, не порушуючи ліцензійної політики правовласників.

Завербний А.В., керуючий партнер компанії «Міжнародна правова група»

·         Взаємовідносини підприємства і фізичних осіб-підприємців (ФОП): основні ризики та як їх уникнути. Перевірки Держпраці: як належно підготуватися та захистити інтереси підприємства.

  • Нікіфоров С.С., старший юрист Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ», фахівець з 18-річним стажем

o    Цивільно-правовий договір, договір про надання послуг чи трудові відносини: тонка межа, як підприємству уникнути штрафів?

o    Основні критерії розмежування трудових правовідносин від цивільно-правових (господарських). Яких формулювань слід уникати в договорах, які укладаються між підприємством та ФОП (або фізичною особою)?

o    Порядок проведення перевірки Держпраці: види перевірок, строки та особливості їх проведення.

o    Основні питання, які досліджує Держпраці при перевірці підприємства.

o    Рекомендації юриста при візиті інспекторів Держпарці на підприємство.

o    Питання-індикатори, які можуть задаватися працівникам підприємства інспекторами Держпраці під час перевірки підприємства. Необхідність підготовки персоналу підприємства, з метою недопущення нанесенню шкоди підприємству.

o    Аналіз останньої судової практики по спорам підприємств з податковими органами про визнання взаємовідносин між підприємством та ФОП (фізичною особою) трудовими: критерії, наслідки та перспективи судового захисту інтересів підприємства в суді. На що у першу чергу треба звернути увагу.

ОЧНА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ:

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь для двох людей від організації;

300 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ:

Безкоштовна для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-трансляції договір ІТС ПРОФ (як платний, так і пільговий). Безкоштовна участь для однієї людину;

150 грн. з ПДВ для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ІТС ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ІТС ПРОФ.

Обов’язкова попередня реєстрація на www.unionba.com.ua або за тел.: (044) 221-38-63

Все новости